Де купити продукцію Укрспирту?

Де купити продукцію Укрспирту?

Компанія «Укрспирт» була створена в 2010 році. Ця компанія є великим державним підприємством з виробництва алкоголю та алкогольної продукції. Компанія приєдналася до Британської асоціації вин та алкогольних напоїв у серпні 2018 року. Укрспирт має 41 майстерню і виробляє 35 мільйонів літрів рідини на рік.

Сьогодні ця компанія є ексклюзивним виробником етилового спирту та алкогольної продукції в Україні. Компанія також продає свою продукцію компаніям, які виробляють алкогольні напої, парфумерію та косметику, ліки, солодощі на спиртовій основі для сільського господарства. Деякі товари «Укрспирту» використовуються для створення лакофарбових матеріалів, ацетону, технічної рідини для автомобілів та літаків. На даний момент «Укрспирт» займається виробництвом біоетанолу та ключових компонентів для альтернативних моторних палив.

Потрібна електронна система, щоб зробити алкогольний ринок відкритим для всіх підприємців. Через недоцільність купівлі якісного алкоголю за об’єктивною ринковою вартістю життя багатьох виробників алкогольних напоїв ускладняється.

Аукціон продукції компанії

В реальному часі влада планує взяти під контроль роботу неприродної монополії. Проведення відкритих та добросовісних аукціонів з продажу етилового спирту та спиртовмісних продуктів через електронну систему допоможе зупинити незаконні дії «алкогольного магната», який існує на даний момент.

Якщо всі підприємства мають однакові повноваження продавати власні спиртовмісні товари, ринок, на якому Укрспирт є лідером, буде конкурентоспроможним, торгів стане справедливим, а вартість продукції буде придатною для всіх партнерів.

Електронна система продемонструвала свою ефективність за рік свого існування – відкриті аукціони з продажу міської, приватної та державної власності, а згодом і алкоголю почали проводитись якомога сумлінніше та ефективніше. За подібним сценарієм, аналогічно є можливість продавати алкогольну продукцію для потреб галузі, і це зупинить безперервний приплив необмежених грошових потоків до «Укрспирту».

Перейшовши на сайт Української універсальної біржі uub.in.ua учасники мають змогу ознайомитись з переліком активних лотів, і при необхідності вони зможуть відсортувати всі аукціони компанії або інших виробниками за допомогою форми пошуку за різними критеріями (дата, розмір бюджету, регіон, компанія ім’я). 

Високопрофесійні співробітники за необхідності наддадуть підтримку у правильному оформленні заявки на участь в аукціонах ДП «Укрспирт» або інших виробників, а також допоможуть порадами, які призведуть до перемоги. Ми негайно інформуємо наших клієнтів про появу нових лотів, завдяки численним довідковим матеріалам, які є на веб-сайті біржі, ви зможете швидко дослідити роботу в цій системі.

  • Prev Post
  • Next Post